VISLA

O inwestycji

VISLA

"Nasza się Wisła ukochana toczy Przez kraj pszeniczny, polisty, uroczy. - Antoni Czajkowski, Do Wisły"

Dzięki inwestycji Visla, odkryjesz urok mieszkania tuż nad brzegiem naszej pięknej rzeki. Tutaj czekają Cię wyjątkowe poranki z widokiem na zieleń, spacery nad wodą i zapierające dech w piersiach zachody słońca. Mieszkając przy Wale Zawadowskim, poczujesz harmonię i spokój, odetchniesz świeżym powietrzem i poczujesz się jak w oazie w środku miasta.

VISLA
VISLA

ATUTY INWESTYCJI

  • do wyboru są domy trzykondygnacyjne o metrażu ok. 176m2 do 182m2

  • każdy dom ma swój ogród oraz tarasy

  • wysokość pomieszczeń 2,90m (marzenia o wysokiej choince, dużych obrazach, ciekawej zabudowie pokoju dzieci - spełnisz od ręki)

  • okna aluminiowe (wyglądają lepiej w nowoczesnej architekturze)

  • ogrzewanie podłogowe na każdym piętrze (koniec z zimnymi stopami i falą dreszczy po wyjściu spod prysznica w listopadzie)

  • możliwość montażu klimatyzacji (ostatnie lata i to, jak się zmienia klimat, pokazują, że bardzo się przydaje)

  • 3 miejsca postojowe: 1 w zamkniętym garażu w budynku, oraz 2 miejsca na zewnątrz (nie musisz się martwić gdzie zaparkują goście)

  • oferujemy różnego rodzaju boxy na rowery, motocykle, kosiarki, meble ogrodowe, piaskownice i na co tam jeszcze potrzebujecie

  • przed domem wyprowadzimy gniazdka do stacji ładowania pojazdów (bo może właśnie takim pojazdem jeździcie, albo chcielibyście w niedalekiej przyszłości)

  • dodatkowo, możliwość (za dodatkową opłatą) montażu paneli fotowoltaicznych (gdyby ta forma obniżenia wysokości rachunków za prąd przemawiała właśnie do Was)

LOKALIZACJA

Malowniczy zakątek nad brzegiem Wisły.

Wał Zawadowski to miejsce dla marzycieli poszukujących spokojnego życia i kontaktu z naturą, bez konieczności wyjeżdżania z miasta. Teren naszej inwestycji oferuje nie tylko malownicze krajobrazy, ale także dogodną lokalizację. Bez problemu dostaniesz się do centrum, zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. A po powrocie do domu możesz zorganizować piknik na trawie albo przebiec się nad brzegiem rzeki. Odkryj niezwykłe możliwości, które oferuje Wał Zawadowski – miejsce, które szybko stanie się Twoim ulubionym zakątkiem w Warszawie.

WIZUALIZACJE

VISLA
VISLA
VISLA
VISLA
VISLA
VISLA
VISLA
VISLA
VISLA
VISLA
VISLA
VISLA

O DEWELOPERZE

VISLA

Budujemy dla ludzi
takich jak my:

Zapalonych marzycieli, miłośników bycia w ciągłym ruchu, dla tych, co nie wyobrażają sobie mieszkać daleko od drzew i do szczęścia potrzebują dużej ilości zieleni z dobrym dojazdem do ulubionej restauracji

www.rohe.pl

ROZUMIEMY TEŻ DOSKONALE SZCZEGÓLARZY Z ALEJEK SKLEPÓW BUDOWLANYCH

Bo nam dogrywanie wszystkich elementów w jedną pasującą całość zajmuje setki, jeśli nie tysiące godzin. Szukamy, sprawdzamy, zmieniamy, dopóki nie pasuje idealnie.

VISLA

LUBIMY NOWOCZESNĄ ARCHITEKTURĘ

Bo duże okna i wysokie sufity sprawiają, że w domowej przestrzeni łatwiej zaaranżować zarówno miejsce do pracy, jak i w komfortowy sposób zapewnić sobie idealne warunki do wypoczynku i snu, a potrzeba dobrego snu łączy nas wszystkich, ponad wszelkie podziały ;)