Facebook Pixel Code
Zobacz ofertę Spacer 360

Jesteś
zainteresowany?

Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Jesteś
zainteresowany?

Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Natura konstancin

Jeśli znalazłeś naszą stronę, to właściwie jesteś już w domu. Swoim nowym domu.

Twoje poszukiwania mogły chwilę potrwać, czasem jest to pare dni, czasem pare lat. Jednak wiedząc czego potrzebujesz, nie było możliwości iśc na kompromisy.

Twój wymarzony dom ma być blisko świetnej edukacji dla dzieci. I niezależnie od tego czy chodzą do przedszkola, podstawówki, czy liceum, ważne jest, żeby mogły się rozwijać w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

W Naturze Konstancin, masz zapewniony dostęp do wspaniałych szkół, bez potrzeby tracenia czasu na codzienne dowożenie dzieci do szkoły i stanie w korkach.

2.jpg
3.jpg

Najważniejsza jest Twoja równowaga.

I doskonale wiesz kiedy potrzebujesz zatrzymać się na chwilę, stanąć w ogromnym oknie z widokiem na Twój ogród i napić się gorącej kawy.

Kiedy możesz wskoczyć na rower

…a kiedy masz czas tylko na szybkie rolki i hulajnogę wzdłuż Twojej ulicy.

5.jpg
6.jpg

Zachodzące słońce i szpaler drzew, to spokojna przystań ze społecznością sąsiadów, których znasz.

Najcenniejszy jest Twój czas.

Chcemy Cię odciążyć z obowiązku projektowania i budowy idealnego domu dla Ciebie i Twojej rodziny. Dlatego zajmiemy się tworzeniem przestrzeni, która doskonale spełni Twoje marzenia, podczas gdy Ty będziesz cieszyć się chwilami pełnymi miłości, spędzonymi z bliskimi.

Ponieważ...

11.jpg
121.jpg

Dom nie jest kamieniem, a ciepłem.

Znaleźliśmy idealną działkę z widokiem na starodrzew, tak charakterystycznym dla Konstancina. W dodatku w niekorkującej się części, przed słynnym rondem.

Czy jako dziecko swobodnie poruszałeś się po okolicy?
Kiedy mama wołała na Ciebie w drzwiach:
"Tylko nie idź za daleko, zaraz kolacja!

Teraz masz możliwość dać swoim dzieciom to samo doświadczenie. W Naturze Konstancin będą mogły swobodnie odkrywać okolicę, bawić się i odkrywać znaczenie niezależności i wolności. W bezpiecznym otoczeniu, otoczone znajomymi i godnymi zaufania sąsiadami, tworzącymi poczucie wspólnoty i bezpieczeństwa.

Przynieśliśmy Twój ogród do salonu, wkomponowując imponująco duże okna w projekt. Przestrzenie wewnątrz i na zewnątrz łączą się, tworząc poczucie przenikającej przestronności.

Latem okazuje się, że Twój salon ma ponad 300m, rosną w nim hortensje i pachnie lawendą.

Być może zastanawiałeś się nad architekturą naszych budynków. Skąd ich kształty? Dlaczego zostały zaprojektowane w taki sposób?

I naprawdę mieliśmy nadzieję, że zapytasz, ponieważ włożyliśmy w to wiele przemyśleń oraz pracy.

Naszym priorytetem było optymalne wykorzystanie nasłonecznienia, aby Twój dom był pięknie oświetlony przez cały dzień.

Bardzo dbaliśmy więc o projektowanie budynku, aby zapewnić, że słońce świeci w Twoim ogrodzie od godziny 9 rano, delikatnie przenosząc swoje ciepło na taras w miarę upływu dnia. Skosy dachów ustawione są tak, żeby nie zabierały niepotrzebnie ani jednego promienia z golden hour. Aby wprowadzić jeszcze więcej naturalnego światła do salonu, dodaliśmy otwarte schody i hojną ścianę szklaną blisko tarasu.

Na podstawie własnych doświadczeń zrozumieliśmy, że piękny dom sam w sobie nie wystarcza;

każda przestrzeń potrzebuje delikatnego dotyku światła słonecznego, by naprawdę ożyć.
 

 

To Twój taras.

Może rozłożysz na nim matę i będziesz robić asany. Może zawiesisz hamak. Może wstaniesz wcześniej, żeby poczytać przy kawie, albo poczekasz na wieczór, zapalisz świece, odpalisz serial i ulubioną herbatę.  Może podzielisz się nim z dziećmi, a może będzie tylko Twój.
 

To nie jest zwykły dom. Ma ogromne, wysokie na 2,95m okna, żeby wpuszczać jak najwięcej światła i natury.

Ma wysokie sufity, ponieważ myśleliśmy o ludziach takich jak Ty, którzy nie lubią ograniczeń.

Sky is the limit.

A elewacja jest wyjątkowa, bo wykonana z drewna palonego metodą yaki-sugi. Jedna z najstarszych metod kondycjonowania elewacji. Z czasem będzie nabierać charakteru.

Postanowiliśmy włączyć do projektu pompę ciepła. Zapewnia ona niezależność i poczucie bezpieczeństwa. Jest również najbardziej przyjazną dla środowiska opcją, co czyni ją najlepszym wyborem, nawet jeśli początkowo wymaga bardziej kosztownej inwestycji.

Atuty i udogodnienia

POMPA CIEPŁA I KLIMATYZACJA

Twój dom będzie zaopatrzony w instalację pod montaż klimatyzacji na parterze i piętrze oraz pompę ciepła, która zapewni Ci niezależność, komfort i oszczędności. Jest to wybór nie tylko wygodny dla Ciebie i Twojej rodziny, ale również przyjazny dla środowiska.

[ w standardzie ]

INSTALACJA SMART HOME

Opcja Smart Home z systemem LOXONE. Możesz uzyskać automatyzację idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Steruj oświetleniem, ogrzewaniem, zabezpieczeniami itp., za pomocą jednego urządzenia. Odkryj jak prosto dopasować każdy aspekt swojego domu do stylu życia i zapewnij sobie wyjątkowe doświadczenie w zarządzaniu swoim domem. 

[ dodatkowa opcja ]

PANELE FOTOWOLTAICZNE

Czeka na Ciebie gotowa instalacja pod możliwość zastosowania paneli fotowoltaiczne o mocy 5 kW. Dzięki nim będziesz mógł wykorzystać naturalne źródło energii słonecznej i oszczędzić na rachunkach. Zainwestuj w przyszłość zarówno swoją jak i planety i zostań energetycznie niezależny.

[ dodatkowa opcja ]

ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE

Innowacyjne żaluzje fasadowe firmy Aluprof wykonane z aluminium. Zintegrowane z systemem okiennym, zapewniają harmonijną estetykę oraz pełną funkcjonalność. Dodatkowo, są automatyczne i sterowane, dzięki czemu możesz łatwo regulować ilość światła w pomieszczeniach. 

[ w standardzie ]

MARKIZA OGRODOWA

Odkryj uroki markizy ogrodowej, która sprawi, że Twoje miejsce na świeżym powietrzu stanie się prawdziwym rajem.  Jest sterowana automatycznie, i perfekcyjnie schowana w elewacji budynku. Bez zbędnych wystających elementów, prezentuje minimalistyczny design, idealnie komponujący się z otoczeniem. Jest to idealne uzupełnienie dla Twojego ogrodu. 

[ dodatkowa opcja ]

OKNA ALUMINIOWE SLIMLINE

Ogromne przesuwane okna na parterze z minimalistycznym designem wyróżniają budynki Natury Konstancin. Nie tylko wysokie na 290 cm na parterze i 275 cm na piętrze, ale również wykonane z aluminium oraz pakietu 3-szybowego, pozwolą Ci zadbać o energooszczędność i rozkoszować się ogrodem nawet z wnętrza domu. 

[ w standardzie ]

ZAMEK ELEKTRONICZNY

Możesz nareszcie zapomnieć o kluczach! Nasz elektroniczny zamek umożliwi wygodne otwieranie smartfonem lub kodem, dając Ci pełną kontrolę nad dostępem do domu. Stawiamy na bezpieczeństwo i łatwość obsługi w jednym. 

[ w opcji Smart Home ]

INSTALACJA POD ŁADOWARKĘ EV

Zainwestuj w łatwy dostęp do ładowania swojego pojazdu elektrycznego. Instalacja elektroenergetyczna pod ładowarkę EV w Twoim garażu da Ci pełną swobodę i komfort, aby cieszyć się ekologiczną jazdą każdego dnia.

[ w standardzie ]

REKUPERACJA

W standardzie oferujemy system rekuperacji powietrza. Będziesz korzystać z doskonałej wentylacji mechanicznej, dostarczając świeże powietrze do wnętrza. To innowacyjne rozwiązanie nie tylko poprawi jakość powietrza, ale także pomoże zaoszczędzić na kosztach ogrzewania nadając Twojemu domu idealny klimat.

[ w standardzie ]

Plan Osiedla

Budynek A1
Rezerwacja
plan plan
Budynek A2
Sprzedane
plan plan
Budynek B1
Rezerwacja
plan plan
Budynek B2
Wolne
plan plan
Budynek C1
Sprzedane
plan plan
Budynek C2
Wolne
plan plan
Budynek D1
Wolne
plan plan
Budynek D2
Wolne
plan plan
Budynek E1
Sprzedane
plan plan
Budynek E2
Wolne
plan plan
Budynek F1
Wolne
plan plan
Budynek F2
Sprzedane
plan plan
Budynek G1
Wolne
plan plan
Budynek G2
Sprzedane
plan plan
Budynek H1
Rezerwacja
plan plan
Budynek H2
Rezerwacja
plan plan
Budynek I1
Rezerwacja
plan plan
Budynek I2
Rezerwacja
plan plan
Budynek J1
Rezerwacja
plan plan
Budynek J2
Sprzedane
plan plan
Budynek K1
Sprzedane
plan plan
Budynek K2
Sprzedane
plan plan
Wolne
Rezerwacja
Sprzedane
MATERIAŁ

MATERIAŁ

OTOCZENIE

OTOCZENIE

ŚWIATŁO

ŚWIATŁO

NATURA

NATURA

INSPIROWANE ŻYCIEM
W 21 WIEKU

Otoczenie

Lokalizacja

NATURA KONSTANCIN
UL. SADOWA 43 KONSTANCIN- JEZIORNA