BRZOZOWY

O inwestycji

BRZOZOWY

POMYSŁ NA BRZOZOWY LAS POWSTAŁ NA WAKACJACH.
Z OTWARTĄ, WYPOCZĘTĄ GŁOWĄ.

Pierwsze kreski rysowane nocą na tarasie. Potem miesiące regularnej mrówczej pracy całego zespołu, żeby funkcjonalność projektu weszła w zupełnie nowy wymiar. Do wyboru pięć różnych typów metrażu, każdy z własnym trawnikiem. Duże przeszklenia i tarasy nadają domom wakacyjnej lekkości. Nieprzypadkowo.

BRZOZOWY
BRZOZOWY

ATUTY INWESTYCJI

  • do wyboru są domy dwukondygnacyjne o zróżnicowanym metrażu

  • każdy dom ma swój ogród

  • wysokość pomieszczeń 2,85m (parter) i 2,65m ( piętro) (marzenia o wysokiej choince, dużych obrazach, ciekawej zabudowie pokoju dzieci - spełnisz od ręki)

  • wysokie okna aluminiowe (wyglądają lepiej w nowoczesnej architekturze)

  • ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazience na piętrze (koniec z zimnymi stopami i falą dreszczy po wyjściu spod prysznica w listopadzie)

  • możliwość montażu klimatyzacji (ostatnie lata i to, jak się zmienia klimat, pokazują, że bardzo się przydaje)

  • możliwość wykonania zadaszenia na samochody (mniej odśnieżania w zimie)

  • oferujemy różnego rodzaju boxy na rowery, motocykle, kosiarki, meble ogrodowe, piaskownice i na co tam jeszcze potrzebujecie)

  • przed domem wyprowadzimy gniazdka do stacji ładowania pojazdów (bo może właśnie takim pojazdem jeździcie, albo chcielibyście w niedalekiej przyszłości)

  • dodatkowo, możliwość (za dodatkową opłatą) montażu paneli fotowoltaicznych (gdyby ta forma obniżenia wysokości rachunków za prąd przemawiała właśnie do Was)

LOKALIZACJA

55HA TERENÓW ZIELONYCH, A JEDNAK WARSZAWA

„Mozaika łąk wraz z zadrzewieniami i grupami krzewów, lasów łęgowych oraz szuwarów trzcinowych, stanowisko chronionego kosaćca syberyjskiego i storczyka szerokolistnego, bardzo liczne gatunki ptaków i płazów”. Dalej - rozległe lasy Wawra. To z jednej strony, a z drugiej – pętla autobusowa Gocław 02 (w planie stacja metra i przystanek tramwajowy), centrum handlowe Promenada, szkoła podstawowa i przedszkola oddalone od osiedla Brzozowy Las o 1,2 km.


Osiedle Brzozowy powstaje przy ulicy
Poprawnej 86 w Warszawie.

WIZUALIZACJE

BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY
BRZOZOWY

O DEWELOPERZE

BRZOZOWY

Budujemy dla ludzi
takich jak my:

Zapalonych marzycieli, miłośników bycia w ciągłym ruchu, dla tych, co nie wyobrażają sobie mieszkać daleko od drzew i do szczęścia potrzebują dużej ilości zieleni z dobrym dojazdem do ulubionej restauracji

www.rohe.pl

ROZUMIEMY TEŻ DOSKONALE SZCZEGÓLARZY Z ALEJEK SKLEPÓW BUDOWLANYCH

Bo nam dogrywanie wszystkich elementów w jedną pasującą całość zajmuje setki, jeśli nie tysiące godzin. Szukamy, sprawdzamy, zmieniamy, dopóki nie pasuje idealnie.

BRZOZOWY

LUBIMY NOWOCZESNĄ ARCHITEKTURĘ

Bo duże okna i wysokie sufity sprawiają, że w domowej przestrzeni łatwiej zaaranżować zarówno miejsce do pracy, jak i w komfortowy sposób zapewnić sobie idealne warunki do wypoczynku i snu, a potrzeba dobrego snu łączy nas wszystkich, ponad wszelkie podziały ;)